پرسش های متداول

انبار یدکی یک سيستم قدرتمند مديريت آگهی و مرجع نیازمندیهای صنعتی ایران میباشد که برای پاسخ گویی به نیاز وافر بازار صنعت ایران و با هدف رشد و ارتقا صنعت کشور و تامین نیازهای تجاری و اقتصادی با رویکرد معرفی تولید کنندگان و وارد کنندگان  کالا ، خدمات ، محصولات و ورود انها به بازار اينترنت و همچنين ايجاد بستر مناسب جهت رقابت انها در ايران فعالیت خود را اغاز کرد.

انبار یدکی به عنوان مرجع نیازمندی های صنعتی در ایران حاصل تلاش و تحقیق و تجربه یک تیم بسیار قدرتمند و با تجربه میباشد و توسط کارشناسان رشته های صنعتی مدیریت میشود و نسبت به سایتهای مشابه نیازمندی امکانات بسیار زیادی در اختیار کاربران قرار میدهد و با توجه به تخصصی بودن ان در حوزه صنعت ثبت آگهی در آن باعث میشود آگهی شما خیلی سریعتر در گوگل ایندکس شود و بازدید زیادی پیدا کند. 

در سایت انبار یدکی مشخصات فنی هر محصول بصورت حرفه ای و تخصصی به همراه کاتالوگ ان توسط تولید کنندگان و تیم مدیریت سایت درج میشود و فروشندگان این محصول قادر خواهند بود محصول خود را در ان صفحه اختصاصی جهت فروش درج کنند و با این کار بازدید کنندگان ضمن مشاهده اطلاعات کامل و کاتالوگ محصول مورد نظر از میان فروشندگان بهترین فروشنده را بر اساس قیمت و مدت زمان گارانتی و شهر محل سکونت خود انتخاب کند.

برای ثبت نام و درج آگهی ابتدا بر روی لینک بالای سایت به نام عضویت و ثبت نام کلیک کنید و پس از تکمیل فرم درخواستی وارد محیط کاربری خود شوید و از گزینه ثبت آگهی جدید اقدام به ثبت آگهی در دسته بندی های سایت کنید.

پس از ثبت نام در بخش کاربری بر روی لینک درخواست ثبت محصولات مرجع کلیک کرده و فرم ویژه تولید کنندگان را تکمیل کنید و منتظر بمانید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و دسترسی شما را برای ورود اطلاعات فعال کنند.